Copilului i se poate oferi o sărbătoare!
📅 Publicat: 12 iunie 2016
Ce i se poate oferi unui copil? Un copil poate primi o sărbătoare! O sărbătoare cu clovni și mingi de jonglat, o sărbătoare a zâmbetelor și a râsului fericit!
Bim, Bom și Malvina sunt gata să împărtășească arta de a crea o sărbătoare pentru copii. Vă așteaptă un spectacol captivant cu numere de circ, concursuri vesele, jocuri și dansuri amuzante. Numai la vederea clovnilor, copiii încep să zâmbească, ca să nu mai vorbim de faptul că clovnii merg pe mâini ca pe picioare.
Bim, Bom și Malvina vor veni la dumneavoastră acasă, la grădiniță, oriunde, exact acolo unde ați decis să petreceți sărbătoarea copiilor dumneavoastră.
Vă vor oferi o dispoziție de sărbătoare și vor face ca petrecerea dumneavoastră să fie strălucitoare și de neuitat actorii profesioniști Mihail Cioban (Teatrul Licurici) și Denis Perev (Teatrul A. Cehov)
Telefoane de contact: (+373) 78 711 964, (+373) 79 304 865. Sursa: Facebook
Sunați și invitați! Creați-vă și dumneavoastră, și copiilor o dispoziție și o sărbătoare deosebită!